biuro tłumaczeń specjalistycznych

Cennik

Poniżej przedstawiamy aktualny cennik wykonywanych przez nas tłumaczeń. Prosimy pamiętać, że są to ceny orientacyjne, które w przypadku stałej współpracy lub dużej objętości tekstu podlegają negocjacji.

 

Z języka obcego Cena za tłumaczenie Na język obcy Cena za tłumaczenie
  zwykłe poświadczone   zwykłe poświadczone
francuski 35 zł 37 zł francuski 40 zł 45 zł
włoski 37 zł 40 zł włoski 45 zł 50 zł

 

Jednostka rozliczeniowa

Podstawę rozliczenia stanowi strona obliczeniowa, która obejmuje:

  • 1800 znaków ze spacjami (tłumaczenie zwykłe)
  • 1125 znaków ze spacjami (tłumaczenie poświadczone)

Ilość stron tłumaczenia zwykłego określana jest na podstawie statystyki wyrazów w tekście źródłowym. W przypadku dokumentów nieedytowalnych i tłumaczeń poświadczonych podawany jest orientacyjny koszt tłumaczenia, a ostateczne rozliczenie następuje na podstawie liczby znaków w tekście docelowym.

Podane ceny są cenami brutto za jedną stronę obliczeniową.

Z uwagi na indywidualny charakter każdego tłumaczenia, powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Termin i tryb realizacji

Termin realizacji zlecenia ustalany jest bez uwzględnienia sobót, niedziel i świąt, licząc od dnia roboczego następującego po dniu przyjęcia zlecenia.

Oferujemy Państwu możliwość realizacji zleceń w trybie:

  • ZWYKŁYM    - do 5 stron dziennie
  • EKSPRESOWYM    - do 10 stron dziennie

Zlecenie tłumaczenia w trybie ekspresowym powoduje zwiększenie ceny wyjściowej o 50%.


Dodatkowy egzemplarz

Istnieje możliwość wydania tłumaczenia w dowolnej ilości egzemplarzy, należy jednak pamiętać, że wiąże się to z dodatkową opłatą równą 30% ceny za każdy kolejny egzemplarz. Dotyczy to w szczególności tłumaczeń poświadczonych, które z przyczyn formalnych wymagają formy papierowej.
 

Poświadczenie dostarczonego tłumaczenia

W przypadku poświadczenia przez tłumacza przysięgłego dostarczonego nam tłumaczenia tekstu stosowana jest stawka 50% ceny tłumaczenia. Ostateczną decyzję o poświadczeniu tłumaczenia podejmuje sam tłumacz przysięgły, po zapoznaniu się z przedstawionym materiałem.

Zapraszamy do przesyłania dokumentów do wyceny pocztą elektroniczną, tradycyjną lub osobiście. Zapewniamy szybką, bezpłatną i niezobowiązującą wycenę!

 

Prześlij do nas tekst - wycenę tłumaczenia otrzymasz za darmo.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij