biuro tłumaczeń specjalistycznych

o naszej firmie

Biuro Tłumaczeń GLOSAR posiada wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych, wśród których możemy wymienić takie dziedziny, jak: prawo, medycyna, technika, ekonomia i marketing.

Działamy na rynku tłumaczeniowym od 13 lat. Pierwsze doświadczenia translatorskie zdobywaliśmy na najlepszych uczelniach polskich i zagranicznych. Tłumacząc, realizujemy pasję, stale podnosząc warsztat translatorski, poszerzając wiedzę i umiejętności, co umożliwia przekazywanie w Państwa ręce tłumaczeń o wysokich standardach jakościowych.
W trosce o możliwie jak najwyższy poziom naszych usług, szczególnie w przypadku tekstów przeznaczonych do publikacji, zapewniamy korektę językową profesjonalnych tłumaczy native speakerów, którzy zadbają o nadanie tekstowi naturalności oraz dobór słownictwa odpowiedniego do danego kontekstu.

Sprawną realizację usług i doskonałą jakość przekładów gwarantuje nam zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, począwszy od sprzętu biurowego, poprzez nowoczesne kanały komunikacji, kończąc na oprogramowaniu i najnowszych wersjach narzędzi CAT.

Zależy nam, aby nasze usługi spełniały nie tylko Państwa oczekiwania jakościowe, ale i cenowe. Mamy świadomość, że jest to jeden z głównych aspektów branych pod uwagę przy wyborze kontrahenta. Jednocześnie, cenimy sobie elastyczność, dlatego oferujemy możliwość negocjacji należności za nasze usługi.

Naszym priorytetem jest również terminowość realizacji zleceń. Dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia były zawsze wykonywane na czas, dlatego nieustannie monitorujemy każdy etap ich realizacji.

Poufność to kolejna cecha, która nam przyświeca. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych dokumentów i jesteśmy gotowi na podpisanie odrębnej klauzuli dotyczącej poufności.

 

13 lat <strong>doświadczenia</strong>

13 lat doświadczenia

- wiedza
- profesjonalizm
- satysfakcja Klientów

Ponad <strong><span>2000</span> zadowolonych Klientów</strong>

Ponad 2000 zadowolonych Klientów

<span class='s-1'>Ponad </span><span class='s-2'>30 000</span> <span class='s-3' >przetłumaczonych stron</span>

Ponad 30 000 przetłumaczonych stron

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij